Z Amber Baltic do Golden Tulip

Dyrektorem generalnym hotelu Golden Tulip Międzyzdroje Residence została Anna Marczak, która przez ostatnie cztery lata zarządzała hotelem Amber Baltic Międzyzdroje.

Anna Marczak jest managerem z 12-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej. Doświadczenie zdobywała w hotelu Mercure Poznań na stanowisku dyrektora pionu hotelowego oraz w poznańskim Novotelu. Później zarządzała także Bellis Resort Hotel Łeba, skąd trafiła do 4-gwiazdkowego Amber Baltic należącego do sieci Vienna International Hotelmanagement. Ukończyła zarządzanie i marketing w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Jest także absolwentką ESSEC Business School w Paryżu (studia MBA) i Wyższej szkoły Bankowej w Poznaniu. – Zmiana kadrowa jest związana z konsekwentną realizacją rozwoju sieci condohoteli po podpisaniu umowy o strategicznej współpracy Qualia Development oraz Louvre Hotels Group – mówi Leszek Piotr Nałęcz, prezes zarządu Qualia

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *