Szef sprzedaży w Condohotels

Do zespołu Condohotels Group dołączyła Justyna Bąkowska, zajmując stanowisko dyrektora ds. sprzedaży. Zdobywała doświadczenie zawodowe z zakresu sprzedaży w międzynarodowych instytutach finansowych.


Nowa dyrektor sprzedaży Condohotels Group od roku 1996 pracowała w departamencie marketingu PKO BP. Uczestniczyła w budowaniu sieci sprzedaży funduszu inwestycyjnego powołanego do życia przez PKO BP i szwajcarską grupę Credit Suisse. Była odpowiedzialna za rozwijanie sprzedaży Bankowy OFE, którego założycielami były banki: PeKaO SA i Bank Handlowy. Od roku 2002 pracowała w Citibank Handlowy SA, gdzie odpowiadała za zbudowanie zespołu sprzedażowego oraz rozwijanie sprzedaży z zakresu produktów Cash Managemnet dla klientów korporacyjnych. Od roku 2007 związana z HSBC jako szef sprzedaży produktów Cash Management dla segmentu Global Banking Market & Corporate. W grupie Condohotels jest odpowiedzialna za sprzedaż, zwłaszcza w segmencie klientów korporacyjnych i


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *