Luksus niedaleko Warszawy

Niecałe 30 km od Warszawy powstaje Sobienie Królewskie Golf & Country Club. W skład kompleksu wejdzie między innymi hotel, Spa i 18-dołkowe pole golfowe, zaprojektowane przez znaną angielską firmę Ford Golf Design. Inwestycja spółki Włodarzewska SA obejmować będzie także budowę 80 domów jednorodzinnych typu bungalow o powierzchni 217 i 258 mkw. oraz 190 apartamentów o powierzchni od 50 mkw.
Na terenie kompleksu znajdą się również stajnie oraz korty tenisowe, a jego mieszkańcy i odwiedzający skorzystać będą mogli również z usług szkółki lotniczej na położonym niedaleko lotnisku. Dzięki jego bliskości najzamożniejsi mieszkańcy osiedla oraz goście korzystający z obiektów hotelowych i rekreacyjnych będą mogli w szybki i wygodny sposób dotrzeć do kompleksu niewielkim samolotem z najdalszego zakątka kraju.

Sam hotel znajdzie się w odnowionym pałacu Jezierskich. W tym samym budynku powstanie również ośrodek SPA. Liczba miejsc noclegowych jest jeszcze nieznana. Oferta hotelowa skierowana będzie do średniozamożnego klienta, choć znajdzie się tu również kilka luksusowych apartamentów. Właściciele obiektu przewidują również budowę basenu i sali konferencyjnej. - Kierujemy do naszych klientów bogatą, całościową ofertę - mówi Maciej Komarczuk, PR manager. - Będzie można do nas przyjechać na chwilę lub zamieszkać i korzystać cały czas z oferowanych przez nas wygód. Za efekt końcowy odpowiada pracownia architektoniczna SDA Szcześniak - Denier Architekci. Zakończenie budowy kompleksu przewidziane jest na przełomie 2009-2010 roku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *