Hotelarz absolutnym liderem segmentu

Miło nam poinformować, że w rankingu -Top 150 miesięczników- przygotowanym przez portal Wirtualnemedia, miesięcznik Hotelarz nie tylko zdeklasował całą konkurencję, ale wyprzedził pod względem wysokości sprzedaży ogółem tak uznane tytuły jak Nowy Przemysł (15 000 nakładu), czy Handel (80 000 nakładu). Nasz miesięcznik, obchodzący w ubiegłym roku 50 lecie swojego istnienia, systematycznie od lat umacnia pozycję lidera segmentu czasopism branży hotelarskiej w Polsce.
Bardzo dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom. Tylko dzięki Wam, ten nasz mały sukces był możliwy. Pozycja w rankingu to dla nas dodatkowa motywacja do dalszej pracy.
Link do rankingu

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Hotelarz absolutnym liderem segmentu

  1. Gratuluję! Z drugiej strony nie ma się co dziwić, jesteście jedynym czasopismem dla naszej branży po który sięgam z ciekawością.
    Trzymajcie tak dalej, a pozycji lidera nikt wam nie odbierze 🙂

  2. Nio fajnie. CZytam Hotelarza już od ponad dwóch lat. Nie wiem czy to tylko ja tak mam że zawsze zaczynam czytać od końca, od wspominek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *