Miejski hotel przy basenie

Autor: Dawid Zaraziński
Trzygwiazdkowy hotel, którego właścicielem jest spółka Cristal Park z Tarnowa powstanie w liczącej 11 tys. mieszkańców Dąbrowie Tarnowskiej (woj. małopolskie). Ostateczna decyzja co do nazwy jeszcze nie zapadła - mówi Tadeusz Rzońca, szef spółki. Prawdopodobnie będzie to jednak po prostu Cristal Park, podobnie jak nazwa innego hotelu spółki znajdującego się w Tarnowie. W hotelu będzie 38 pokoi (74 miejsca noclegowe).

Obiekt posiadać będzie centrum konferencyjno-bankietowe na 180 osób, z czynną dla odwiedzających i mieszkańców restauracją. Specjalny łącznik połączy pierwsze piętro budynku ze znajdującym się obok gminnym basenem. Wyróżnikiem hotelu ma być bogate zaplecze grillowe. W pobliżu znajduje się także duży parking, z którego skorzystać będą mogli goście hotelowi. - Nastawiamy się obsługę licznych tutaj festynów i pikników rodzinnych - mówi Rzońca. - Kierujemy się także w stronę przyjeżdżających do Dąbrowy turystów, zwłaszcza grup żydowskich. Koszt inwestycji szacowany jest na 3-4 miliony złotych. Obecnie trwają prace przygotowawcze. Rozpoczęcie budowy planowane jest na czerwiec tego roku, natomiast zakończenie na jesień 2010 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *