Hotel BOSS notuje wzrost liczby spotkań biznesowych

Przedstawiciele Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS, zlokalizowanego na obrzeżach Warszawy, porównali wyniki z I połowy ubiegłego roku z sytuacją z ostatnich 6 miesięcy. Okazało się, że od stycznia do końca czerwca ubiegłego roku w obiekcie zorganizowano 379 spotkań biznesowych. W tym samym okresie br. było ich 412, czyli 9% więcej. Miesiącem, cieszącym się największym zainteresowaniem, tak jak w poprzednim roku, okazał się marzec. Podczas tych 31 dni, w 2012 r., odbyło się w hotelu 85 spotkań biznesowych, a w czasie zakończonego właśnie pierwszego półrocza 79. Najczęstszą ich formą były szkolenia, zazwyczaj połączone z zajęciami integracyjnymi.  W pierwszej połowie 2012 r. spotkania korporacyjne organizowane były średnio na 51 osób, w tym roku wskaźnik ten wyniósł 46. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel BOSS oferuje jedno z największych zapleczy biznesowych w województwie mazowieckim. Do dyspozycji gości oddaje 17 klimatyzowanych, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 1100m2. Największa z nich pomieści nawet 400 osób.   

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Hotel BOSS notuje wzrost liczby spotkań biznesowych

  1. Do tego Hotel Boss prezentuje na swojej stronie Wirtualny Spacer, gdzie można obejrzeć wszystkie sale w różnych ustawieniach. Rewelacyjna sprawa!!! Super :))) Polecam obejrzeć, bo fajnie to wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *