Rosną hale na WorldHotel 2008

Przy ulicy Marsa w Warszawie trwa realizacja pierwszego etapu budowy Warszawskiego Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska. Oddanie do użytku liczącej 10 000 mkw. hali wystawowej, wraz z 600 mkw. holu wejściowego, 600-metrową powierzchnią biurową i konferencyjną oraz 2 tys. mkw. zewnętrznej powierzchni wystawienniczej przewidywane jest w drugiej połowie 2008 roku.

W dalszym etapie na terenie centrum planowana budowa hotelu. Inwestorem obiektu jest spółka Marsa Park, natomiast MT Polska będzie operatorem obiektów. Pierwszą imprezą targową, która będzie miała miejsce w nowym centrum, będą I Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Hotelowych WorldHotel. Impreza, która odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2008, jest kontynuacją i rozwinięciem Międzynarodowych Targów Gastronomiczno-Hotelarskich EuroGastro. Powierzchnia targowa zostanie podzielona na następujące sektory tematyczne: wyposażenie i wystrój pomieszczeń hotelowych, galanteria hotelowa, sprzęt i środki czystości i konserwacji, wyposażenie techniczne, systemy rezerwacji i zabezpieczeń, infrastruktura rekreacyjna, planowanie, doradztwo, obsługa inwestycji. "Hotelarz" jest patronem prasowym targów WorldHotel.


Kwiecień 2008 roku: wprawdzie do targów WorldHotel pozostało jeszcze ponad pół roku, ale budowa hal przy Marsa w Warszawie zdecydowanie minęła półmetekKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *