Brat „Ambasadora”

Nowy hotel przy ul. Piłsudskiego w Łodzi zbuduje spółka Cegal. Obiekt ma zaoferować 143 pokoje dla około 280 osób. Goście będą mogli skorzystać z restauracji, drink baru, krytego, 20-metrowego basenu i oferty odnowy biologicznej - w tym kilku saun i siłowni. W hotelu znajdzie się również pięć sal konferencyjnych (największa dla 100 osób). W pobliżu powstanie też parking dla około 60 samochodów.

Nazwa hotelu nie została jeszcze wybrana. Wiadomo, że obiekt - na którego budowę wydano właśnie pozwolenie - będzie miał trzy gwiazdki, choć projektowany jest z myślą o możliwości dołożenia jeszcze jednej.
- Planujemy, by nasz hotel wyróżniał się wysokim poziomem, standardem obsługi i wyposażenia - mówi Artur Gawlik, współwłaściciel firmy Cegal.

Nowy obiekt ma być, obok trzygwiazdkowego hotelu Ambasador, kluczowym obiektem w ofercie firmy.
Inwestorzy nie chcą mówić o kosztach, ale raczej będą one wysokie. Spółka już kilkakrotnie ubiegała się o pozwolenie na budowę, ale na drodze jej wydania stawali mieszkańcy kamienicy, sąsiadującej z planowanym obiektem. Jeśli teraz wszystko pójdzie dobrze, to zakończenie budowy przewidywane jest na początek 2010 roku.DZ

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *