Grand w barwach Mercure

Remontowany od kilkunastu miesięcy "na raty" Hotel Grand Warszawa przyjął na początku maja pierwszych gości pod nową marką hotel Mercure Grand. W mającym ponad pół wieku obiekcie zmieniła się nie tylko marka ale i standard pokoi. W pierwszym etapie oddano do użytku 158 z 299 nowych pokoi. Kosztem zmniejszenia liczby z 354 zwiększono ich powierzchnię oraz wyposażono wszystkie w łazienki z kabinami prysznicowymi oraz oddzielnymi WC.

W pokojach jedno- i dwuosobowych z jednym łóżkiem ściany przylegające do łazienek są przeszklone, dzięki czemu pokoje są optycznie większe a same łazienki jaśniejsze. W wanny wyposażono jedynie łazienki w apartamentach. Najniższe kondygnacje poddano przebudowie. Pomieszczenia administracyjne z pierwszego piętra przeniesiono na parter, dzięki czemu wygospodarowano więcej przestrzeni na pokoje. Na parterze zmniejszono powierzchnię kasyna, zaś recepcję powiększono i przeniesiono w inne miejsce. Zmodernizowano również zaplecze techniczne, montując m.in. system ograniczający zużycie prądu. Obecnie prace prowadzone są przy podziemnym parkingu na 50 aut, fitness clubie i salach konferencyjnych.

Ostateczne zakończenie kosztującego kilkanaście milionów złotych remontu hotelu Mercure Grand przewidziano na październik br.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *