Stay inn: nowa marka – hostelowa

Z początkiem lipca w Gdańsku otwiera się nowy hostel - Stay inn. Będzie to pierwszy hostel nowopowstającej w Polsce marki, która ma połączyć wysoki standard hoteli, nawet 4-gwiazdkowych, z przyjazną hostelową atmosferą. Hostel chce zaoferować sale konferencyjne i Girls Zone.


Do dyspozycji gości oddano 11 pokoi prywatnych typu premium i cztery pokoje typu dorm o podwyższonym standardzie – w sumie 50 miejsc noclegowych. Począwszy od lobby i wejścia do hostelu przystosowanego dla wózków inwalidzkich, szerokich wejść w miejscach ogólnodostępnych, a skończywszy na windzie i specjalnie przystosowanym pokoju - hostel, będzie w stanie ugościć, także osoby niepełnosprawne. Dodatkowo – wszystkim paniom podróżującym indywidualnie – Stay inn daje pewność wyłącznego zakwaterowania w gronie tej samej płci dzięki Girls Zone.

Stay inn, jako pierwszy i jedyny hostel w Gdańsku, oferował będzie swoim gościom, nie tylko kompleksowo wyposażoną kuchnię do przygotowania posiłków we własnym zakresie, ale również serwował hostelowe śniadania, wliczone w cenę noclegu – ze świeżych i najwyższej jakości składników w formie bufetu śniadaniowego. Wkrótce hostel zaoferować ma możliwość organizacji różnych imprez firmowych i prywatnych. Dla gości dostępne będą w pełni wyposażone, nowoczesne sale


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *