Nowości z krakowskich targów SPA

Witarium na parę

Witarium SPA, to urządzenie do wykonywania kąpieli parowych z aromaterapią, zabiegów z użyciem prysznica Vichy oraz ogólnie pojętych zabiegów mokrych. Witarium SPA zostało zaprojektowane z myślą o stworzeniu takiego środowiska, które poprzez odpowiednią formę, kolory oraz wykorzystany materiał, harmonizowałby relacje między przestrzenią a ciałem ludzkim. Jest to wielofunkcyjne, praktyczne urządzenie do zabiegów na twarz i ciało wyposażone w parę, prysznic Vichy, prysznic ręczny z gorącą i zimną wodą, aromaterapię i mobilny zestaw do zabiegów Shirodhara (Shirodhara - Dhara - masaż olejowy na "trzecie oko" inaczej "czakrę brwiową" lub też "oko mądrości", "wewnętrzne oko" - stymulacja tego czakramu m.in. rozwija intuicję, przyspiesza dojrzałość duchową, pogłębia świadomość samego siebie i wszystkiego, czego doświadczamy). Łóżko Witarium SPA, podzielone na trzy części, można w prosty sposób ustawiać pod kątem różnego rodzaju zabiegów. Witarium SPA jest wyposażone w podwójny podgrzewacz (jeden na parę, drugi na ciepłą wodę), prysznic Vichy wyposażony w 6 dysz, każda z ręcznym sterowaniem rozpylania. Całość zamknięta w wielowarstwowej obudowie odpornej na ciepło i wilgoć oraz delikatny, wymienny pokrowiec wykonany z przezroczystego polietylenu. Zużycie wody: 800 ml na 30 minut wytwarzania pary.

NeoQi, czyli Relax


[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *