Starwood Preferred Guest wprowadza ofertę „Potrójne Korzyści z SPG”

Starwood Preferred Guest® (SPG®), program lojalnościowy sieci Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc (NYSE: HOT) przedstawił dziś nową ofertę „Potrójne Korzyści z SPG”. Do końca września 2013 r. uczestnicy programu SPG spożywając posiłek w jednej z 650 restauracji oraz barów sieci Starwood Hotels & Resorts na całym świecie, otrzymają trzy korzyści. Restauracje polskich hoteli sieci Starwood: Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz Hotel Bristol i Westin Warsaw, uczestniczą w programie i będą oferować trzy benefity dla swoich klientów, którzy należą do programu SPG.

W polskich hotelach sieci Starwood goście otrzymają poniższe świadczenia: Warszawa - Hotel Sheraton, restauracja SomePlace Else oraz od 1-30 września br. restauracja InAzia będą oferować 10% zniżkę na dania z karty, 100 punktów Starpoints za każdą osobę towarzyszącą oraz 15% na masaż w Sheraton Fitness - Hotel Westin Warsaw: restauracja Fusion: 10% zniżka na dania z karty, 100 punktów Starpoints  za każdą osobę towarzyszącą oraz talerz serów - Hotel Bristol, restauracja Marconi: 10% zniżki na dania z karty, voucher na 10% zniżki na dania podczas drugiej wizyty w restauracji oraz 15% zniżki na masaże w Pool&Gym

 

Kraków - Hotel Sheraton, restauracja The Olive: 10% zniżki na dania z karty, bezpłatna wizyta w restauracji dla dzieci do szóstego roku życia oraz 50% zniżki dla dzieci do lat 12, a także lampka wina do posiłku.

 

Poznań - Hotel Sheraton, restauracja Fusion: 10% zniżki na dania w porze lunchu i kolacji, bezpłatna wizyta w restauracji dla dzieci do szóstego roku życia oraz 50% zniżki dla dzieci do lat 12, bezpłatna degustacja trzech przystawek. W pubie SomePlace Else goście mogą skorzystać z 10% zniżki na dania w porze lunchu i kolacji, otrzymać 100 punktów Starpoints za każdą towarzyszącą osobę (w przypadku czterech osób przy stoliku) oraz kieliszek wina. W Qube - Vodka Bar & Café natomiast oferowane są poniższe benefity: 10% zniżki na dania w porze lunchu i kolacji, deska wybornych serów oraz degustacja deserów.   Sopot - Hotel Sheraton, restauracja InAzia: 10% zniżki na dania z karty, 100 punktów Starpoints za każdą osobę towarzyszącą, lampka wina. „W ubiegłym roku w naszym regionie wydatki członków SPG na restauracje i bary podczas pobytu w hotelach sieci Starwood podwoiły się” - powiedział Steven Taylor, wiceprezes ds. marketingu, Starwood Hotels & Resorts w Europie, Afryce i Bliskim Wschodzie. „W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić ofertę „Potrójne Korzyści z SPG”, która jest pierwszą globalną kampanią marketingową promującą naszą ofertę gastronomiczną. Wierzymy, że te korzyści sprawią, że członkostwo w SPG stanie się jeszcze bardziej istotne dla naszych gości i zachęci ich do odkrywania wyjątkowych doświadczeń, które zapewniamy w naszych restauracjach i barach na całym świecie”. Całoroczne Korzyści dla uczestników programu SPG SPG jest jedynym programem lojalnościowym w branży turystycznej, w którym można gromadzić punkty podczas wizyt w restauracjach i barach oraz otrzymywać benefity związane z ofertą gastronomiczną na całym świecie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *