Pięć polskich hoteli w zestawieniu najlepszych hoteli świata

Expedia Insiders' Select jest corocznym rankingiem najlepszych hoteli na świecie przygotowanym przez portal rezerwacyjny Expedia. Hotele uszeregowane są na liście według opinii użytkowników serwisu, a 650 najlepszych wybrano z ponad 150 000 ofert dostępnych na Expedia w oparciu o ponad 500 000 opinii gości.

Foto: Queen Boutique Hotel

W pierwszej setce zestawienia znalazł się rodzynek z Polski, czterogwiazdkowy Queen Boutique Hotel z Krakowa, który zajął 32 miejsce. Obiekt rozpoczął swoją działalność w 2011 roku, a o jego klasie świadczy fakt, że jest rekomendowany przez 99% użytkowników serwisu, którzy wystawili mu średnią notę 4,8 w pięciopunktowej skali. Poza pierwszą setką zostały sklasyfikowane - Radisson Blu Gdańsk, Hotel Copernicus z Krakowa, IBB Andersia z Poznania, oraz Mamaison Residence Diana z Warszawy. Najlepszym hotelem świata wybrany został One&Only Palmilla Resort z Meksyku, za którym sklasyfikowane zostały Arenas del Mar Beachfront & Rainforest Resort z Kostaryki, oraz słowacki Marrol's Boutique Hotel.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *