Pierwszy Hard Rock Hotel w Europie

Hard Rock International, właściciel marki Hard Rock, w Polsce znanej głównie z racji prowadzonych restauracji Hard Rock Cafe, zapowiada otwarcie pierwszego hotelu w Europie. Już w maju przyszłego roku gości przyjąć ma Hard Rock Hotel na hiszpańskiej Ibizie.

Foto: Hard Rock Macau

Grupa Hoteli Palladium, na podstawie umowy licencyjnej z Hard Rock, przekształci dwa swoje hotele - Fiesta Club Don Toni i Hotel Don Toni, w Hard Rock Hotel Ibiza. Oba budynki zostaną połączone przez przebudowanie holu i uniwersalnej przestrzeni, w której znajdą się restauracje, sklepy i różne formy rozrywki. Wierny swym muzycznym korzeniom Hard Rock oferować będzie również muzykę na żywo i występy DJ dla gości. Oferujący ponad 480 pokoi Hard Rock Hotel Ibiza będzie mieszanką inspiracji śródziemnomorską wyspą ze światowej sławy energią Hard Rock. W hotelu znajdą się m.in. Rock Spa, czy Rock Shop. Aktualnie pod marką Hard Rock Hotel działa 17 hoteli, głównie w USA, ale również w Meksyku, Panamie, Singapurze, czy na Bali.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *