Georgi Akirov wprowadza izraelską wizję hoteli do Europy

Hotel Mamilla w Jerozolimie jest tylko początkiem tego, co Georgi Akirov nazywa hotelami „następnej generacji”, nowej koncepcji zapewnienia gościom najwyższego standardu luksusowego hotelu, w połączeniu ze sztuką. Koncepcja jerozolimskiego Mamilla Hotel odzwierciedla styl życia właściciela luksusowej marki hotelowej Alrov - miłości do ojczyzny, żeglarstwa, sportu, medytacji, ale także podróży po świecie.

Foto: Cafe Royal London

Foto: Hotel Mamilla w Jerozolimie

Poza Izraelem, gdzie Akirov zarządza dwoma luksusowymi hotelami, w jego portfolio znajdują się obiekty w Amsterdamie (The Conservatorium), Londynie (kultowy Cafe Royal), oraz Paryżu (Lutetia Hotel). Każdy z hoteli nawiązuje do dziedzictwa historycznego, które zostało umiejętnie połączone z nowoczesnym wzornictwem.   "Moim marzeniem było stworzenie kolekcji hoteli, które podzielają tę samą wizję i DNA, a każdy hotel ma swoją własną tożsamość łączącą go z miastem i budynkiem. " – mówi Akirov.  

Foto: Hotel Mamilla w Jerozolimie

 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *