1&1 uruchamia Centrum Social Media

Firma 1&1 Internet wprowadziła na rynek 1&1 Centrum Social Media, rozwiązanie umożliwiające hotelowym użytkownikom pakietu 1&1 MyWebsite szerszą aktywność w mediach społecznościowych. Dzięki dostępnym w usłudze dwóm narzędziom - 1&1 Profil Social Media oraz 1&1 Menedżer Social Media - właściciele małych i średnich hoteli mogą tworzyć profile swoich firm na Facebooku, jak również zarządzać pojawiającymi się na nich treściami.

Rozwiązanie dostępne jest dla użytkowników pakietu 1&1 MyWebsite. Większość właścicieli hoteli zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach media społecznościowe są jednym z podstawowych kanałów kontaktu z klientami. Jednak z powodu braku czasu i umiejętności wielu przedsiębiorców nie umie w pełni wykorzystać potencjału popularnych serwisów. Firma 1&1 opracowała rozwiązanie, które umożliwia małym firmom prostsze i efektywniejsze komunikowanie się z klientami przez media społecznościowe. Rozwiązanie 1&1 Centrum Social Media oferuje dwa podstawowe narzędzia: 1&1 Profil Social Media oraz 1&1 Menedżer Social Media. Pierwsze z nich umożliwia łatwe tworzenie profilu firmy na Facebooku z wykorzystaniem treści z istniejącego serwisu internetowego. Nazwa przedsiębiorstwa, nagłówki, logo, dane kontaktowe i inne treści z firmowej strony są automatycznie synchronizowane z Facebookiem, co znacznie skraca czas poświęcony na utworzenie profilu. Narzędzie umożliwia również zsynchronizowanie z Facebookiem dowolnych podstron oraz tworzenie niestandardowych zakładek. Wszystkie elementy narzędzia 1&1 Profil Social Media można edytować bezpośrednio poprzez aplikację 1&1 MyWebsite, co eliminuje potrzebę wielokrotnego logowania się. Po utworzeniu profilu firmy na Facebooku wszystkie uaktualnienia wprowadzone poprzez pakiet 1&1 MyWebsite na stronie internetowej przedsiębiorstwa, są także automatycznie uwzględniane na

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *