Zmiany personalne w Novotelach

W hotelach Novotel w Polsce nastąpią od września zmiany kadrowe w hotelach marki Novotel. Loretta Neufeldt zostanie dyrektorem hotelu Novotel Poznań Centrum, zarządzenie hotelem Novotel Gdańsk Marina przejmie Krzysztof Arcyman, a fotel dyrektora Novotel Gdańsk Centrum – Renata Długaszek.

Loretta Neufeldt jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie uzyskała stopień doktora nauk ekonomicznych z zakresu hotelarstwa. Swoje doświadczenie zawodowe zbierała w Grupie Hotelowej Orbis pracując m.in. w hotelach Novotel, Mercure i Orbis Hotels. Krzysztof Arcyman jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Karierę w Grupie Hotelowej Orbis rozpoczął w 2001 roku pracując dla marek ibis i Novotel. Renata Długaszek związana jest z GH Orbis od 2008 roku, kiedy pełniła funkcję kierownika ds. zarządzania zasobami ludzkimi w hotelu Mercure Warszawa Grand, a następnie Novotel Warszawa Centrum. Od początku zaangażowana była w realizację programu Move Up dotyczącego rozwoju osobistego i ścieżki kariery zawodowej w strukturach marki

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *