Dyrektor franczyzy Mercure

Dyrektor hotel Mercure Warszawa Grand Ewa Bluhm otrzymała dodatkowe stanowisko. Pełni teraz również funkcję dyrektora operacyjnego ds. franczyzy Mercure. Ewa Bluhm pierwsze doświadczenia w branży zbierała w hotelu Marriott, gdzie sprawowała wiele kluczowych funkcji.

Następnie dołączyła do Grupy Hotelowej Orbis i pracy dla marek ibis i Mercure. Jej starania sprawiły, że Mercure Warszawa Grand stał się jednym z najlepszych obiektów w stolicy. Mercure jest marką hoteli klasy średniej, która ma łączyć siłę międzynarodowej sieci z gwarancją standardów jakości oraz doświadczeniem różnorodności hoteli z zakorzenieniem w lokalnej społeczności. Hotele Mercure położone w centrum miast, nad morzem lub w górach, działają w 50 krajach, w Polsce w ostatnim czasie stała się to najpopularniejsza marka hotelowa, obok ibisów, z 17 obiektami. Strategia jej rozwoju opiera się obecnie na umowach

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *