Pierwszy Hard Rock Hotel w Europie

Sieć Hard Rock Cafe ogłosiła plany uruchomienia swojego pierwszego hotelu w Europie – Hard Rock Hotel Ibiza, który ruszyć ma w maju przyszłego roku.

Spółka Palladium Hotel Group, która zawarła umowę licencyjną z siecią Hard Rock, zamierza przekształcić dwa budynki po Fiesta Hotels w jeden obiekt z 480 pokojami połączony lobby i publiczna przestrzenią wielofunkcyjną z usługami restauracyjnymi, rozrywkowymi i sklepami. Hotel zaoferuje też gościom muzykę na żywo i występy DJ-ów. W hotelu znajdą się m.in. Rock SP A i Rock Shop. Obecnie pod marką Hard Rock Hotel działa 17 hoteli, głównie w USA, ale również w Meksyku, Panamie, Singapurze, czy na Bali. – Po 40 latach funkcjonowania na rynku europejskim, gdzie mamy 32 lokale, oczekujemy teraz na pierwszy hotel w tym regionie. Gdy rozwijamy naszą działalność hotelową, szukamy deweloperów oferujących najlepszą jakość, jak Palladium Group, aby samemu skupić się wypromowaniu marki i dotarciu do nowych gości, jak i do fanów Hard Rock Cafe – powiedział Josh Littman, dyrektor ds. rozwoju na Europę, Bliski Wschód i Afrykę w Hard Rock

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *