Hotele lokowane w filmie

Siedem hoteli należących do sieci marketingowej Leading Hotels of the World „wystąpiło” we włoskim filmie fabularnym „Viaggo Sola” („Podróżuję sama”) o życiu inspektorki hotelowej. Obraz zdobył już pięć nominacji do włoskich nagród filmowych.

Główną bohaterką jest mieszkająca w Rzymie inspektorka jakości sieci Leading Hotels of the World, a film opowiada o jej wyborach, z którymi musi się mierzyć próbując znaleźć równowagę między życiem prywatnym i zawodowym polegającym na ciągłych podróżach między hotelami po całym świecie. Akcja toczy się w siedmiu hotelach należących do sieci, m.in. Adlon Kempinski w Berlinie, The PuLi Hotel & Spa w Szanghaju, Hôtel de Crillon w Paryżu, Palais Namaskar w Marakeszu, Gstaad Palace w Szwajcarii, Fonteverde Tuscan Resort & Spa i Borgo Egnazia we Włoszech. Film wyreżyserowany przez Marię Solę Tognazzi z główną rolą Margherity Buy zdobył nominację do włoskich nagród David di Donatello m.in. w kategoriach: Najlepszy Aktor, Najlepsza Aktorka, Najlepsza Aktorka Drugoplanowa i

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.