Chcemy stworzyć przydatną i potrzebną dla branży imprezę

ht_2008_09-55.jpg- mówi Urszula Potęga, prezes zarządu spółki MT Polska,
organizatora m.in. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Hotelowych WorldHotel oraz Targów Turystycznych TT Warsaw Tour & Travel


Rynek turystyczny oraz Ho-Re-Ca jest dla Państwa jako organizatorów imprez targowych jednym z ważniejszych. Co skłoniło firmę do zainteresowania się właśnie tymi segmentami działalności?

Odkąd w pełni możemy stanowić część światowego rynku turystycznego i hotelarskiego, warto tworzyć platformę biznesową dla uczestników tego swoistego przemysłu. Z myślą o nich organizujemy Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Hotelowych WorldHotel oraz Turystyczne TT Warsaw Tour & Travel. Wszak podróże dawno przestały być czymś wyjątkowym, a coraz większa konkurencja wymaga systematycznego podnoszenia jakości i ciągłego poszukiwania jak najskuteczniejszego sposobu docierania do klienta.

Targi WorldHotel są imprezą, która zrodziła się w wyniku usamodzielnienia sektora hotelarskiego, funkcjonującego dotychczas w ramach Targów Gastronomiczno-Hotelarskich EuroGastro, odbywających się w Warszawie od dwunastu lat. Modernizowane są już istniejące hotele, zajazdy i motele oraz wznoszone nowe, o różnym standardzie: luksusowe, klasy średniej i ekonomiczne. Te obiekty to obecnie znacznie więcej niż nocleg. Ich klienci oczekują już nie tylko komfortu, ale dodatkowych usług, stąd z powodzeniem funkcjonują przy nich restauracje, sale konferencyjne, kasyna, kluby fitness, baseny i SPA.

Wejście na rynek, na którym corocznie odbywa się kilkanaście różnych, małych, regionalnych [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *