Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska przed finiszem

Już niebawem swoją działalność zainauguruje najnowszy i najnowocześniejszy w stolicy kompleks targowo-konferencyjny. Ostatni etap budowy zbliża się ku końcowi. Jesienią Centrum zostanie oddane do dyspozycji organizatorów imprez masowych, w tym: targów, koncertów, spektakli, występów estradowych, kongresów i zjazdów, prezentacji, zabaw i bankietów, zawodów sportowych, a nawet produkcji filmowych.

Do tego celu przekazane będzie 10 tys. mkw. klimatyzowanej hali wystawienniczej wraz z przestronnym holem wejściowym, 2 tys. mkw. zewnętrznej powierzchni wystawienniczej, centrum konferencyjne oraz dwa parkingi. W obiekcie zainstalowany zostanie profesjonalny sprzęt oraz niezbędne okablowanie zapewniające najwyższą jakość odtwarzania dźwięku i obrazu. Obiekt podzielono na strefy, dzięki czemu możliwe jest stworzenie nawet pięciu odrębnych stref akustycznych i niezależnego nagłośnienia dla każdej z nich. Również w sali konferencyjnej, istnieje możliwość kilku konfiguracji. Umożliwią to ściany akustyczne o przepuszczalności nie większej niż 50 dB. Imprezą inaugurującą będą Targi Wyposażenia Obiektów Hotelowych WorldHotel, które odbędą się w dniach 5-7 listopada tego roku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *