Liwa przechodzi do Wrocławia

Należący do krakowskich biznesmenów i właścicieli hoteli (m.in. Copernicus, Pod Różą w Krakowie i Monopol w Katowicach) braci Likus Holding Liwa, połączył się na początku września z wrocławską spółką Terranum. Przy czym zmianie uległa jej nazwa i obecnie spółka nazywa się Holding Liwa Sp. z o.o. W związku z połączeniem Terranum i Holding Liwa zmianie uległ skład zarządu
Terranum - od 15 lipca 2008 r. funkcję prezesa zarządu Terranum i zarazem jedynego członka zarządu spółki, sprawuje Wisław Likus, zaś prokurentami Terranum są od 16 lipca 2008 r. Arkadiusz Marek Likus oraz Tadeusz Likus. W komunikacie podanym przez spółkę "zasadnicze przyczyny połączenia Terranum i Holding Liwa" tłumaczone są: koncentracją działalności w ramach jednej, sprawnej organizacji, chęcią zwiększenia konkurencyjności oraz wzmocnienia pozycji rynkowej połączonych spółek, usprawnienia zarządzania i gospodarowania skonsolidowanym majątkiem spółek. We Wrocławiu znajduje się najnowszy obiekt Holdingu Liwa, hotel Monopol, który w najbliższych miesiącach ma zostać oddany do eksploatacji. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *