26 hoteli Tulip Inn w alpejskim stylu

Louvre Hotels Group podpisała kontrakt z firmą Arcus na budowę 26 hoteli marki Tulip Inn w Niemczech, Szwajcarii i Austrii do 2020 roku. W związku z alpejską lokalizacją, hotele będą nosić nazwę Tulip Inn Alp Style.

Inwestycja szacowana jest na 160 milionów euro. Louvre Hotels Group poinformował o podpisaniu umowy z Arcus Bauerrichtung, niemiecką grupą budowlaną oraz Redserve, austriacką firmą doradczą specjalizującą się w międzynarodowych projektach deweloperskich. Hotele powstaną m. in. w Monachium, Wiedniu, Salzburgu, Bazylei i Zurychu. Strategia Louvre Hotels Group i Arcus przewiduje otwieranie od trzech do pięciu hoteli rocznie. Pierwszy hotel ma powstać pod koniec przyszłego roku w okolicach Monachium. 3-gwiazdkowe Tulip Inn Alp Style mają łączyć nowoczesność i funkcjonalność z przytulnością i gościnnością alpejskich domów. Hotele zaprojektowano zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju – zostaną w nich wykorzystane naturalne materiały z lokalnych źródeł, dużą wagę przywiązuje się również do efektywności energetycznej obiektów.

W hotelach Tulip Inn Alp Style znajdą się funkcjonalne, wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne pokoje o powierzchni 16,5 mkw., przestronne lobby ze strefą handlową, bezpłatne centrum fitness, sale konferencyjne, bar i bistro z regionalnymi potrawami oraz dostępne całą dobę automaty do sprzedaży jedzenia i napojów, a także darmowe WiFi i stały dostęp do filmów online.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego partnerstwa, które pozwoli przyspieszyć nasz rozwój w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, czyli na kluczowych rynkach dla naszej Grupy. Nasza współpraca rozpocznie się od budowy hoteli Tulip Inn, jednak w przyszłości może zostać rozszerzona na inne marki Grupy, szczególnie Golden Tulip, aby nadążyć za oczekiwaniami segmentu hoteli luksusowych – powiedział Pierre-Frédéric Roulot, prezes Louvre Hotels

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *