WorldHotel po raz pierwszy

W dniach 5-7 listopada 2008 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Hotelowych WorldHotel 2008. Na pierwszej, zorganizowanej w nowo otwartym centrum imprezie, zaprezentowało się 132 wystawców z Polski i zagranicy. Odwiedzający mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi i najnowszymi trendami w branży hotelarskiej.
Swoją ofertę przedstawili producenci i dystrybutorzy wyposażenia i wystroju wnętrz hotelowych, w tym m.in.: mebli, wykładzin, tapet, firan, zasłon, pościeli, narzut, tkanin dekoracyjnych, oświetlenia, sejfów, minibarów, a także wyposażenia łazienek, tekstyliów i galanterii hotelowej. Nie zabrakło również wyposażenia pralni hotelowych, środków utrzymania czystości i urządzeń czyszczących. Zainteresowaniem cieszyła się prezentacja firm z rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w hotelarstwie, tj. komputerowymi systemami zarządzania hotelem, sprzętem i rozwiązaniami telekomunikacyjnymi, telewizją hotelową, systemami fiskalnymi. W jednym miejscu spotkali się także oferenci produktów i usług dla hotelowych ośrodków SPA & wellness.

Uczestnicy targów mogli nawiązać kontakt z firmami zajmującymi się doradztwem w zakresie projektowania i aranżacji oraz modernizacji obiektów hotelowych, podmiotami oferującymi obsługę marketingową hotelu bądź też kompleksową obsługę inwestycji hotelarskich. Targom WorldHotel towarzyszył bogaty program seminaryjny. W pierwszym dniu warto było zwrócić uwagę na seminarium "Nastrój wnętrza imperatywem wyboru estetyki i architektury wnętrza hotelu" zorganizowane przez pracownię PRC Design oraz spotkanie "Planowanie inwestycji hotelowej gwarancją sukcesu" firmowane przez Centrum Inwestycji Hotelowych.

W drugim dniu targowym warto było zwrócić szczególną uwagę na seminarium "Jak projektować hotel". Jego uczestnicy zapoznali się z zasadami projektowania obiektu hotelowego, tendencjami w planowaniu zieleni oraz systemami bezpieczeństwa akustycznego. Podczas targów WorldHotel zostali wyłonieni laureaci konkursu o Nagrodę Ministra Gospodarki na najlepszy produkt targów.

Targi WorldHotel to kontynuacja i rozwinięcie prezentacji sektora hotelarskiego stworzonego przy targach EuroGastro. Projekt powstał w odpowiedzi na potrzebę zaprezentowania się branży na profesjonalnej imprezie targowej skupionej na tym segmencie rynku.

Jury podjęło decyzję o przyznaniu nagród następującym firmom: I miejsce - Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS Sp. z o.o. II miejsce - PPH Tedmar Maria Pilewicz III miejsce - Optex SA Drugi z konkursów został zorganizowany przez Międzynarodowe Targi Polska oraz dziennikarzy na najbardziej oryginalną i profesjonalną ekspozycję targową. Jury konkursowe za najlepsze uznało stoisko firmy HS Partner Pro-Test SA. Przyznano również 3 równorzędne wyróżnienia, które otrzymali: 1. SUPERNOVA Sławomir Nowak 2. Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS Sp. z o.o. 3. Hotel Form Design Sp. z o.o.
Pierwsza edycja targów WorldHotel była doskonałą okazją do spotkań przedstawicieli branży noclegowej oraz firm dostarczających produkty i usługi...stoisko Micros Fidelioi piętrowa ekspozycja HS Partner
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *