Nowe 4 gwiazdki w Warszawie…

Wstolicy przybył nowy hotel ze 186 pokojami. JM Apart Hotel przy ul. Grzybowskiej, który znajduje się we wzniesionym w 2011 roku budynku JM Tower, uzyskał cztery gwiazdki, dołączając do tej nielicznej w Warszawie kategorii.

Działa w niej obecnie 12 hoteli, włącznie z Hiltonem i Hyattem. Hoteli 5-gwiazdkowych skategoryzowanych jest w stolicy dziewięć, co oznacza, że po dodaniu do nich Hiltona i Hyatta tak naprawdę obiektów najwyższej kategorii działa tu więcej niż 4-gwiazdkowych. To ewenement na skalę międzynarodową. JM Apart Hotel położo tinem i Hiltonem. JM Tower ma 28 kondygnacji, do 17 piętra mieszczą się biura, a powyżej część apartamentowo-hotelowa. Hotel oferuje cztery sale o łącznej powierzchni 400 mkw. oraz restaurację i lobby bar. Inwestycja została zrealizowana przez firmę JM Invest Jerzego Mendelki, działającego w branży nieruchomości i finansowana była wyłącznie z własnych środków pochodzących z wynajmu biur i sprzedaży mieszkań w sąsiednich budynkach należących do

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *