World Luxury Hotel Award 2013 dla Krasickiego

Hotel Krasicki jako pierwszy polski obiekt otrzymał prestiżową nagrodę World Luxury Hotel Award. Międzynarodowa kapituła uhonorowała hotel w Lidzbarku Warmińskim statuetką w kategorii Luxury Historical Hotel.Nagrody, przyznane już po raz siódmy, potwierdzają, że zwycięskie hotele oferują najwyższy standard jakości, obsługi klienta oraz troskę o komfortowy wypoczynek gości. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 1 listopada w Tajlandii. Prestiżowa nagroda jest przyznawana hotelom, które spełniają najwyższe standardy i wyróżniają się perfekcją świadczonych usług. O statuetkę World Luxury Hotel Awards 2013 rywalizowało ponad tysiąc obiektów – hotele, grupy hotelowe, resorty i ekskluzywne pensjonaty z całego świata. Swoich faworytów mogli wskazać także internauci. – To dla nas niezwykły zaszczyt, że jako pierwsza polska marka hotelowa zostaliśmy uhonorowani międzynarodową nagrodą dla najbardziej luksusowych obiektów, a nasz hotel docenili nie tylko najlepsi specjaliści z branży, ale również goście, którzy wspierali naszą kandydaturę.

To wyróżnienie, a także liczba odwiedzających nas osób potwierdzają, że przeprowadzona przez nas rewitalizacja i adaptacja przedzamcza była strzałem w dziesiątkę. W ciągu dwóch i pół roku mieliśmy zaszczyt gościć ponad 36 tysięcy podróżnych z całego świata – mówi Andrzej Dowgiałło, prezes Grupy Anders, do której należy hotel Krasicki. 4-gwiazdkowy hotel Krasicki mieści się w odrestaurowanym historycznym przedzamczu zamku Biskupów Warmińskich. Otwarty został w maju 2011 roku kosztem ok. 58 mln zł. Do dyspozycji gości jest 122 pokoi, a także strefa SPA i Centrum Wellness oraz siedem sal konferencyjnych, które mogą pomieścić od 450 do 600 osób. Wnętrza hotelu nawiązują stylistyką do pierwotnej estetyki przedzamcza, a nazwy pomieszczeń – do dawnych mieszkańców obiektu, m.in. Mikołaja Kopernika czy Napoleona. Architekturę hotelu Krasicki doceniono między innymi w konkursie International Hotel Award w 2011 roku w kategorii Best New Hotel Construction & Design, a także w konkursie „Hotel z Pomysłem 2011”, w którym Krasicki pokonał blisko 100 innych

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *