Dyrektor hotelu Sheraton Kraków z Malty

Pochodząca z Malty Angela Saliba objęła stanowisko dyrektor generalnej krakowskiego hotelu Sheraton. Nowa dyrektor związana jest z siecią Starwood Hotels & Resorts, do której należy Sheraton Kraków, od 18 lat. Karierę zawodową rozpoczynała w dziale operacyjnym, skupiając się na obowiązkach działu służby pięter, działu rezerwacji oraz recepcji w wielokrotnie nagradzanym hotelu Westin Dragonara na Malcie, pierwszym hotelu tej marki w Europie.

W 2003 roku została dyrektorem programu szkoleniowego Six Sigma i koordynowała liczne projekty w hotelach sieci Starwood na Malcie i we Włoszech. W tym czasie była również członkiem zarządu Malta Tourism Authority. W 2007 roku otrzymała nagrodę managera roku SixSigma na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Następnie została managerem hotelu Le Meridien St. Julians Hotel & Spa na Malcie, gdzie przez cztery lata nadzorowała wszystkie działy operacyjne. W roku 2011 objęła stanowisko managera kompleksu hoteli Westin Costa Navarino i The Romanos, a Luxury Collection Resort w czołowym europejskim kurorcie sieci Starwood w Messinia, Costa Navarino w Grecji. Angela Saliba jest absolwentką International Tourism School na Malcie oraz ukończyła studia MBA na Uniwersytecie w Leicester w Wielkiej Brytanii. Hotel Sheraton Kraków posiada 232 pokoje, sale konferencyjne, salę balową, restaurację, fitness center i

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *