Kozak dyrektorem hotelu Mazurkas

Michał Kozak został dyrektorem generalnym 4-gwiazdkowego MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora zarządzającego tego kompleksu. Swoją przygodę z branżą hotelarską rozpoczynał jako recepcjonista, przechodząc przez kolejne szczeble zawodowe w sprzedaży i marketingu.

Z branżą MICE związany od 14 lat, a od dziesięciu lat z firmą Mazurkas. Zdobył tytuł Osobowość Roku MICE Poland 2012 w kategorii manager obiektu oraz główną nagrodę MP Power Awards w kategorii dostawca cateringu. Poza pracą miłośnik piłki nożnej zaangażowany w jej społeczny rozwój – jako wiceprezes Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków współtworzył jedną z największych w Polsce Akademii Piłkarskich. Michał Kozak zastąpił na stanowisku dyrektora generalnego Czesława Kiszę, który pełnił tę funkcję przez ostatnie trzy lata. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to kompleks konferencyjno-hotelowy oferujący 158 pokoi i 35 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 3,5 tys

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *