A jednak w Tałtach Sheraton

Firma Starwood Hotels & Resorts Worlwide, Inc. ogłosiła pod koniec grudnia zawarcie długoterminowej umowy z Europejskim Funduszem Hipotecznym S.A. (EFH), na podstawie której będzie zarządzać hotelem Sheraton Mazury Lakes Resort. Otwarcie hotelu, który będzie usytuowany na Mazurach w miejscowości Tałty w pobliżu jezior Tałtowisko i Tałty oraz miasta Mikołajki, planowane jest na 2011 rok. Hotel Sheraton Mazury Lakes Resort będzie oferował 274 pokoi, w tym 17 luksusowych apartamentów.


Otwarcie hotelu Sheraton Mazury Lakes Resort planowane jest na 2011
rok. Obiekt będzie zarządzany przez Starwood Hotels & Resorts pod
marką SheratonObiekt będzie posiadał dwie restauracje, kawiarnię, piwniczkę z winami, bar oraz dodatkową restaurację położoną przy basenie. Ponadto obiekt będzie oferował ponad 2200 mkw. powierzchni konferencyjnej, dużą salę fitness, basen oraz SPA z bogatą ofertą zabiegów upiększających i relaksacyjnych. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na 1 kwietnia 2009 r., a oficjalne otwarcie na 29 kwietnia 2011 r. Hotel będzie zarządzany przez Starwood Hotels & Resorts pod marką Sheraton, a jego właścicielem jest Europejski Fundusz Hipoteczny S.A. - Bardzo cieszymy się ze współpracy z Europejskim Funduszem Hipotecznym oraz z faktu ogłoszenia naszego wspólnego przedsięwzięcia. Nowy obiekt jeszcze bardziej umocni obecność marki Sheraton w Polsce, która jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w Europie Środkowo-Wschodniej - powiedział Roeland Vos, prezes Starwood Hotels & Resorts na Europę, Afrykę i Bliski Wschód. Sheraton Mazury Lakes Resort będzie piątym hotelem marki Sheraton w Polsce oraz siódmym obiektem sieci w Starwood w Polsce.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *