Hotel Branicki otwarty

Czterogwiazdkowy Hotel Branicki w Białymstoku otworzył swoje podwoje dla gości. Jest to pierwszy obiekt typu butik w tym mieście. Około czterdziestu procent pokoi różni się od siebie praktycznie wszystkim – podkreśla Marek Grzesiak, dyrektor hotelu. W hotelu są 32 pokoje (dla 64–80 osób), apartamenty: Różany i Hetmański oraz apartament typu extended stay, z 40-metrowym tarasem.

W każdym pokoju jest 24-godzinny dostęp do internetu, we wszystkich łazienkach zainstalowano telefony. Na parterze znajdują się sale konferencyjne oraz restauracja (zastosowany system ścianek przesuwnych pozwala na stworzenie jednej przestrzeni bankietowo-konferencyjnej). Jest tu także klub cygarowy Hawana, nocny klub „1871” (nazwa nawiązuje do daty powstania kamienicy, na której miejscu wybudowano Branickiego). Wnętrza hotelu są utrzymane w klasycznym, przedwojennym stylu. Chcieliśmy odnieść się do tradycji i atmosfery przedwojennego białostockiego Ritza – dodaje Marek Grzesiak. W najbliższych tygodniach otwarty zostanie Klub Zdrowia i Urody. W hotelu pracuje ponad 40 osób. Oficjalne otwarcie ma się odbyć  na początku kwietnia br. Dyrekcja obiektu będzie się starać o włączenie go do programu Polish Prestige Hotels & Resorts.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *