W kwietniu otwarcie Hotelu Wilga

Zmodernizowany obiekt o standardzie 3 gwiazdek planuje swoje otwarcie na kwiecień 2009 roku. Inwestor, firma Las Woda Sp. z o.o. przeprowadziła generalny remont istniejącego już ośrodka wypoczynkowego Las Woda, znajdującego się w Wildze, w okolicach Garwolina. Gotowy obiekt będzie nosił nazwę Park Rekreacyjno-Biznesowy Hotel Wilga.

Teren wokół Wilgi zachęca do aktywnego wypoczynku

W jego skład będą wchodzić 34 pokoje, 3 sale konferencyjne, z czego największa przygotowana może być na ok. 200 osób. Malownicze położenie obiektu oraz otaczającego go 17-hektarowego lasu zapewni klientom indywidualnym poczucie relaksu i harmonii z naturą. Natomiast klientom biznesowym umożliwi przeprowadzenie szkolenia lub konferencji na wysokim poziomie, dając możliwość zorganizowania niezapomnianej imprezy integracyjnej. Hotel Wilga pochwalić się może również bogatym zapleczem rekreacyjnym. Na jego terenie znajdować się będzie SPA oferujące różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, jak również salę do fitnessu oraz basen. Teren wokół hotelu zaadaptowano do możliwości aktywnego wypoczynku. Znajdzie się tam basen odkryty, boisko do siatkówki oraz kort tenisowy. Zaplecze gastronomiczne obiektu to restauracja, wiosenno-letni grill bar na terenie otwartym oraz lobby bar.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *