Przewodnik po krajowych targach

Targi są ważnym elementem funkcjonowania branży. Hotelarze, w zależności od charakteru imprezy, mogą na nich zapoznać się z najnowszą ofertą dostawców wyposażenia i usług dla swoich obiektów, lub szerzej zaprezentować własną ofertę biurom podróży i konsumentom. Przedstawiamy przewodnik po najważniejszych krajowych imprezach targowych w tym roku.

Imprezy targowe istotne z punktu widzenia branży hotelarskiej można podzielić na trzy kategorie. Pierwsza to te, gdzie wystawcami są producenci i dostawcy wyposażenia oraz wszelkich rozwiązań niezbędnych w funkcjonowaniu hoteli. Do największych w tej kategorii zaliczają się Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WORLD HOTEL w Warszawie i Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL w Poznaniu. Obydwie imprezy odbywają się jesienią, w tym roku w odstępie dwutygodniowym. Drugą kategorią imprez targowych ważnych dla branży hotelarskiej są targi turystyczne. Tam hotelarze powinni rozważyć pojawianie się w charakterze wystawców. Do najważniejszych imprez turystycznych należą październikowe Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR-SALON w Poznaniu, listopadowe Międzynarodowe Targi Turystyczne TT WARSAW w Warszawie oraz wiosenne Targi Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie. Trzecią kategorią są imprezy targowe związane z branżami, które stanowią często nieodłączną część funkcjonowania obiektów hotelarskich, czyli przede wszystkim z gastronomią, bo w tym roku po siedmiu edycjach nie odbędą się targi SPA & Wellness w Krakowie, które dotychczas w maju gromadziły wystawców związanych z tą branżą. Najważniejszymi targami gastronomicznymi są marcowe Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EUROGASTRO w Warszawie oraz październikowe Międzynarodowe Targi Gastronomii POLAGRA-GASTRO, które odbywają się razem z turystycznym Tour-Salonem. Kalendarz wydarzeń targowych uzupełniają listopadowe Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA w Krakowie.

html> [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Anna Patoleta

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *