Zbliża się otwarcie hotelu Park Inn w Krakowie

W kwietniu Ovotz design Lab. zakończy realizację dwóch projektów w Krakowie. Pierwszy to znajdujący się w bliskim sąsiedztwie Wisły i Ronda Grunwaldzkiego hotel Park Inn, natomiast drugi to biurowiec Meduza. Futurystyczną bryłę hotelu zaprojektował niemiecki architekt - Jurgen Meyer, jego projekty znane z charakterystycznego, mozaikowego stylu elewacji przypominają formą ludzką tkankę.


Wnętrza budynku, czyli 152 pokoje o powierzchni od 21 do 35 mkw., Centrum Biznesowe oraz salę balową wraz z pierwszą w Polsce restauracją RGB Bar&Gril zaprojektowano w biurze Joi Design z Hamburga. Park Inn jeszcze przed ukończeniem został wyróżniony w rankingu przeprowadzonym przez magazyn Wallpaper na 18 najciekawszych projektów, które mogą zmienić oblicze kraju. Wśród wyróżnionych w rankingu obiektów znalazł się również wrocławski Hilton.

Już w lutym rozpoczęła się promocja nowego hotelu - po Krakowie można było podróżować kolorowym tramwajem w barwach Park Inn, czyli czerwono-żółto- zielono-błękitnych. Obecnie prace trwają głównie wokół obiektu i we wnętrzach. Marka Park Inn należy do Grupy Hotelowej Rezidor. Niedawno podpisała ona umowę na zarządzanie setnym hotelem. Obecnie dysponuje blisko 22 tys. pokoi w 120 hotelach - w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *