Nowość w Kołobrzegu

"Najnowocześniejsze nadbałtyckie centrum wypoczynkowo-biznesowe" - tak chce być postrzegany hotel Leda SPA, którego oficjalne otwarcie odbyło się 18 kwietnia. To pierwszy 4-gwiazdkowy obiekt w Kołobrzegu i okolicach. Zlokalizowany 200 metrów od morza hotel oferuje 76 pokoi (w tym pięć apartamentów) ze 152 miejscami noclegowymi, a dzięki rozkładanym sofom w pokojach liczba ta zwiększa się do 228. Według założeń architektonicznych, budynek z zewnątrz przypominać ma szklany statek, z kolei pokoje utrzymane są "w klimacie futurystycznym".


W pokojach i na korytarzach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. W sezonie (lipiec - czerwiec) standardowowy pokój dwuoosobowy kosztuje 590 zł, a jednooosobowy - 490 zł. Poza sezonem (od października do Wigilii i dwa tygodnie na przełomie marca i kwietnia, odpowiednio 390 i 290 zł). Sezon pośredni dla Ledy to okres od Wielkiejnocy do końca czerwca i wrzesień. Leda posiada dwupoziomowe centrum SPA & Wellness z piętnastoma gabinetami kosmetycznymi i zabiegowymi, grotę solną, solarium i salon fryzjerski. Hotelowa restauracja La Maison specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej i staropolskiej.Hotel promuje pobyty 3-, 5- i 7-dniowe, w ramach których oferują całościowe programy zdrowotne z masażami, zabiegami z zakresu hydroterapii, dietę, opracowaną przez dietetyków, konsultacje kosmetologa itp. Właścicielem Ledy jest spółka Różewscy SPA, założona w 2007 r. przez Marka, Magdalenę i Monikę Różewskich, a generalnym wykonawcą Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Markhen Plus Marek Różewski. Markhen Plus działał dotychczas na wielkopolskim rynku średnich firm budowlanych, głównie w gminie Tarnowo Podgórne, gdzie zbudował szkołę podstawową, gimnazium, Dom Handlowy Państwa Korbanków itp.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *