Starwood rozdaje darmowe weekendy

Goście będą nagradzani za pobyt w hotelu - za każde dwie
wizyty otrzymają jedną noc gratis. Taką nową ofertę promocyjną - SPG Free Weekend wprowadziła sieć Starwood Hotels & Resorts Worldwide, do której należy 875 hoteli na całym świecie m.in. Sheraton, Westin i Le Meridien.

W ramach promocji zarówno obecni, jak i nowi uczestnicy programu Starwood Preferred Guest, którzy dwukrotnie odwiedzą jakikolwiek hotel sieci Starwood do 31 lipca 2009 r., otrzymają w zamian jedną darmową dobę od piątku do niedzieli. Zebrane doby można łączyć. Pobyt trzeba wykorzystać do końca września br. Turyści zainteresowani dołączeniem do programu lojalnościowego SPG, w ramach którego dostępna jest promocja, mogą zarejestrować się na stronie spg.com. - SPG Free Weekends to powrót do najpopularniejszej formy promocji w historii sieci Starwood, jednak tym razem nagrody są bardziej atrakcyjne i łatwiej osiągalne dla naszych gości - powiedział Mark Vondrasek, wiceprezes ds. dystrybucji i programów lojalnościowych w sieci. Podobny program, ale bez możliwości blokowania noclegów Starwood prowadził w 1999 r. Okazał się on wielkim sukcesem, zaowocował powstaniem jednej z największych bazy członków w obszarze hotelowych programów lojalnościowych i znacząco wpłynął na konkurencyjność sieci Starwood.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *