Tęczowy Młyn będzie dwa razy większy

4-gwiazdkowy hotel Tęczowy Młyn ze 100 pokojami zlokalizowany tuż obok Targów Kielce powiększy się niemal dwukrotnie. Właściciel planuje zbudować drugie skrzydło z 96 pokojami.Nowa część ma mieć sześć pięter, a na ostatniej kondygnacji strefę restauracyjno-rekreacyjną.

– Przygotowujemy się pod kątem bardziej wymagających klientów, dlatego będzie to obiekt klasy VIP. Będą dodatkowe atrakcje, takie jak siłownia, kręgielnia i dyskoteka – powiedział Dariusz Tarnowski, prezes spółki Hotel Tęczowy Młyn „Gazecie Wyborczej”. Za kilka tygodni spółka wystąpi o pozwolenie na budowę. Tęczowy Młyn uruchomiony został w 2008 roku w wyremontowanym budynku administracyjnym Zakładów Zbożowo- Młynarskich. Początkowo miał trzy gwiazdki, a w połowie ubiegłego roku podniósł kategorię do czterech. Przystąpił też do sieci marketingowej Polish Prestige Hotels & Resorts. Spółka Hotel Tęczowy Młyn należy do Barbary Komorowskiej, która jest też m.in. współwłaścicielką koncernu spożywczego Bakoma oraz hotelu Słoneczny Młyn w

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *