Dr Irena Eris w Kolekcji Luxury Spas

National Geographic Traveller po raz pierwszy opracował album The Collection – Luxury Spas 2014, w którym znalazły się najlepsze SPA z całego świata, a wśród nich Hotele SPA Dr Irena Eris (Wzgórza Dylewskie i Krynica Zdrój).W The Collection – Luxury Spas znalazły się najlepsze hotele i ośrodki z całego świata: Afryki i Środkowego Wschodu, Ameryki i Karaibów, Azji, Australii, Europy oraz regionu Oceanu Indyjskiego. Zdaniem Jo Gardner, redaktor naczelnej wydawnictwa, nieważne jest czy chodzi o małe ekologiczne SPA w Amazonii z jedną salą zabiegową, czy o rozległy ośrodek w Tajlandii z czterem piętrami przeznaczonymi do odnowy biologicznej, lecz o przedstawienie tych obiektów, które oferują luksusowe warunki zapewniające pełną odnowę biologiczną i realizują ideę SPA.

Publikacja jest skierowana do osób aktywnych, dla których wyjazdy do SPA są stylem życia i połączeniem ciekawych podróży z dbałością o zdrowie ciała i zmysłów. Hotele SPA Dr Irena Eris należą czołówki najlepszych obiektów tego typu w Polsce. Są członkiem międzynarodowej organizacji International SPA Association oraz posiadają najwyższy certyfikat jakości Premium Quality od niezależnego Niemieckiego Stowarzyszenia Wellness. Jeszcze w tym roku do grupy dołączy 5-gwiazdkowy hotel w Polanicy-Zdroju. Kolejny powstać ma w

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *