Butikowa Villa Estera

Villa Estera to nowy, butikowy obiekt hotelarsko-restauracyjny, którego oficjalne otwarcie odbyło się w połowie kwietnia w podwarszawskich Regułach. Oferuje on 50 miejsc noclegowych w 20 pokojach oraz w dwóch apartamentach, wszystkie z dostępem do internetu, wyposażone w taki sposób, aby obiekt został sklasyfikowany jako 3-gwiazdkowy.
Wnętrza Villi Estera wykończone są w rustykalnym stylu prowansalskim. Pokoje dostępne są w pięciu wariantach kolorystycznych, wyposażone w eleganckie, białe, przecierane meble i wysokiej jakości tkaniny, co ma stworzyć luksusową, a zarazem przytulną atmosferę. Obiekt przystosowany jest do organizacji konferencji, szkoleń i przyjęć okolicznościowych. Oferuje cztery klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni od 50 do 200 mkw.


W kryształowej piwniczce w podziemiach istnieje możliwość przygotowania uroczystej kolacji z degustacją i prezentacją win bądź kameralnej imprezy tanecznej. Hotel dysponuje też restauracją oferującą kuchnię polską i śródziemnomorską, salę bankietowo-konferencyjną w formie oranżerii z przeszklonymi ścianami i wyjściem do ogrodowego patio oraz kafeterię w lobby hotelowym. Sale zaprojektowane i zaaranżowane zostały z myślą o tym, aby mogły się w nich odbywać zarówno niewielkie spotkania rodzinne, biznesowe czy szkolenia, jak i duże przyjęcia weselne lub imprezy firmowe czy konferencje do 200 osób. Hotel jest inwestycją rodzinną.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *