Le Meridien Bristol Hotelem Roku

Hotel Le Meridien Bristol został wybrany Hotelem Roku podczas VI Dorocznej Konferencji Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, a Hotel InterContinental dostał Nagrodę Specjalną za długoletnią i owocną współpracę z Izbą.


Procedura wyłaniania Hotelu Roku rozpoczęła się od zgłaszania udziału firm w konkursie. Prawo do nominacji przysługiwało wszystkim instytucjom zrzeszonym w Izbie. Następnie Zarząd Polsko-Brytyjskiej Izby Handlowej przeanalizował wszystkie wnioski kładąc szczególny nacisk na uzasadnienie nominacji. W ten sposób powstała krótka lista. Znalazły się na niej trzy hotele zarządzane przez sieć Starwood Hotels & Resorts: Sheraton Poznań, Westin Warsaw i Le Meridien Bristol.

Kolejnym etapem było głosowanie internautów za pośrednictwem strony internetowej Izby. W jego wyniku wygrał Le Meridien Bristol, który doceniono za tradycję, piękną architekturę i obsługę na najwyższym poziomie. Bristol to arcydzieło w stylu Art Nouveau wybudowane w sercu Warszawy w 1901 roku. To już trzecie w tym roku wyróżnienie dla najstarszego obiektu sieci Starwood Hotels & Resorts na świecie. Le Meridien Bristol jako jedyny hotel z Polski znalazł się wśród najlepszych hoteli świata w rankingu przeprowadzonym przez prestiżowy amerykański miesięcznik "Travel & Leisure". Uplasował się na 57 miejscu wśród 500 najlepszych hoteli świata i na 11 miejscu wśród 50 najlepszych hoteli w Europie. Także magazyn "Conde Nast Traveller" rekomenduje swoim czytelnikom Le Meridien Bristol jako najlepsze miejsce pobytu w Polsce.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *