Hotelarz z nową wyższą ceną będzie się ukazywał jeszcze później!

Szanowni Czytelnicy! odpowiadając na liczne prośby jakie w ostatnim czasie od Was otrzymujemy informujemy iż od 1 kwietnia wprowadzamy nową cenę "Hotelarza" w wysokości 100 zł za numer. Przychylamy się tym samym do licznych opinii jakie wyrażacie w listach pisząc, że "tak znakomite pismo sprzedawane jest za grosze w porównaniu z jego wartością". Macie racje, obiecujemy nie sprzedawać się już za grosze. To nie wszystko. Piszecie do nas, że "Hotelarz" ukazuje się za wcześnie, apelujecie abyśmy wydawali numery jeszcze później niż obecnie, w końcu miesiąc widniejący na okładce pisma nie musi mieć związku z rzeczywistym terminem wydania. I tu przyznajemy Wam również rację, dziękując serdecznie za zrozumienie naszych potrzeb. Nie jest łatwo wydawać najpopularniejsze pismo hotelarskie na świecie. Zwłaszcza wciąż podróżując pomiędzy najlepszymi hotelami w Abu Dabi a Nowym Jorkiem. Cieszymy się, że rozumiecie jak potrafi być to męczące. Dlatego też informujemy, że wydanie kwietniowe "Hotelarza" ukaże się około czerwca... A do sierpnia to już na pewno. Redakcja
Oczywiście powyższa informacja jest jedynie żartem primaaprilisowym. "Hotelarz" nie jest jeszcze najpopularniejszym pismem hotelarskim na świecie, a tylko w Polsce, redakcja zaś nie cierpi z powodu uciążliwych podróży pomiędzy Abu Dabi a Nowym Jorkiem. Kwietniowego "Hotelarza" postaramy się zaś wydać jeszcze w kwietniu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Hotelarz z nową wyższą ceną będzie się ukazywał jeszcze później!

  1. Czekajcie a obiecujemy, że będzie Wam dane, czy też dostarczone 🙂

    O ile oczywiście macie opłaconą prenumeratę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.