Nowy dyrektor generalny nowego Airport Hotel Okęcie

Elżbieta Nitsze została nowym dyrektorem generalnym Airport Hotel Okęcie, który już w połowie bieżącego roku dwukrotnie powiększy swoje możliwości noclegowe oraz konferencyjne, a także wzbogaci swoją ofertę o zupełnie nowe produkty. Latem 2014 r. hotel odda do dyspozycji swoich Gości łącznie 265 pokoi i apartamentów, 1 500 m² powierzchni konferencyjnej z 16 nowoczesnymi salami, nowe zaplecze gastronomiczne, rozrywkowe oraz Wellness. W trakcie swojej 19-letniej kariery w branży hotelarskiej Elżbieta Nitsze pracowała między innymi w Warsaw Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel & Towers, prowadziła własną działalność konsultingową w obszarze hotelarstwa, a przez ostatnich 6 lat związana była z siecią hoteli Elbest Hotels, najpierw jako Dyrektor Generalny Hotelu Krynica**** w Krynicy- Zdroju, a później jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu całej grupy hotelowej. Jest absolwentką szkoły hotelarskiej w Wiśle i Szkoły Głównej Handlowej. Od 5 lat współpracuje jako trener w Akademii Hotelarza, jest również autorką publikacji w najpopularniejszym czasopiśmie branży hotelowej - miesięczniku "Hotelarz". Airport Hotel Okęcie przechodzi obecnie okres intensywnej rozbudowy. Już w połowie tego roku hotel będzie posiadał w swojej ofercie łącznie 265 pokoi i apartamentów, 16 sal konferencyjnych oraz strefę Fitness & Wellness. Zupełnie nowe doznania kulinarne zaprezentuje Restauracja Mirage ze stacjami live cooking oraz bufetami kuchni międzynarodowej. Restauracja Polska serwować będzie wyborne przysmaki kuchni polskiej a la carte. Na rozrywkę na najwyższym poziomie przy muzyce na żywo zaprosi Aviator. Nowością będzie również Czekoladziarnia, w której serwowana będzie prawdziwa czekolada w towarzystwie autorskich wypieków hotelowych cukierników.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Nowy dyrektor generalny nowego Airport Hotel Okęcie

  1. Jestem jednym z najstarszych pracowników Airport Hotel Okęcie. Cieszy mnie każdy sukces tego wspaniałego zakładu pracy. Podziwiam staranie Panów Prezesów, a szczególnie ich troskę o jakość świadczonych usług i o warunki pracy pracowników/współpracowników.Ogromną radość sprawił mi powrót na stanowiska kierownicze pani dyrektor generalnej Elżbiety Nitsze i i pani wicedyrektor Moniki Wasilczuk. Życzę Panom Prezesom i Dyrekcji Hotelu dalszych wspaniałych sukcesów w pracy zawodowej i powodzenia w życiu osobistym oraz jak najwyższego miejsca w rankingu najlepszych hoteli w Polsce.

  2. Pracuje w tym hotelu i co niby pięknie ale najniższa krajowa a praca przez cały tydzień bez świąt i wolnego. Prezesi to to robią nowe wytyczne ale nie zatrudnią więcej osób, na cały hotel na zmianie to 4 osoby. Tragrdia i tylo..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.