Hotele 21 będą sprzedane

Wojskowa Agencja Mieszkaniowa podjęła decyzję o sprzedaży 11 obiektów wchodzących w skład sieci Hotele 21 - drugiej grupy w Polsce po Orbisie pod wzgledem liczby hoteli. To efekt drastycznych cięć w tegorocznym budżecie Ministerstwa Obrony Narodowej.


WAM zamiast spodziewanych 181 mln zł dostał jedynie 53 mln, dlatego aby zwięlszyć wpływy zdecydował się na prywatyzację połowy obiektów ze swojej sieci hotelowej- informuje "Rzeczpospolita". Do końca sierpnia przeprowadzona ma być wycena obiektów oraz analiza finansowa, która da odpowiedź, czy lepiej sprzedać 10 hoteli jako całość, czy każdy obiekt pojedynczo. Na sprzedaż wystawione będą hotele w Wejherowie, Helu, Malborku, Olsztynie, Toruniu, Szczecinie, Radomiu, Przemyślu, Grudziądzu, Łodzi i Szczecinie oraz nieskategoryzowany Zamek Czocha w Leśnej pod Wrocławiem. W sieci pozostaną hotele w Warszawie (dwa), Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy, Lublinie, Gdyni, Rzeszowie i drugi obiekt w Szczecinie.






Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *