Hotel System w Katowicach, ale nie w Zakopanem

W Katowicach otwarty został kolejny obiekt sieci Hotel System. Oferuje 204 pokoi o standardzie 2- i 3-gwiazdkowym, 8 apartamentów, centrum konferencyjne z siedmioma salami o powierzchni od ok. 30 do 140 mkw, restaurację Rosso Nero Ristorante, serwującą dania kuchni polskiej i włoskiej oraz Wellness Centre, złożone z basenu, sauny i jacuzzi.


To piąty obiekt tej sieci należącej do dewelopera z Małopolski Grupy Kapitałowej Salwator. Dwa działają w Krakowie, a po jednym w Poznaniu i Wrocławiu. Sieć planowała od dłuższego czasu otwarcie 5-gwiazdkowych hoteli w Zakopanem i Dźwirzynie nad Bałtykiem oraz 3-gwiazdkowego w Warszawie, jednak oddawanie kolejnych obiektów opóźnia się z powodu problemów z ich finansowaniem. Budowa w Zakopanem doprowadzona została do stanu surowego i ruch na niej zamarł. Nieoficjalnie mówi się, że Salwator szuka chętnych na odkupienie rozpoczętych projektów.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *