Nagrody HolidayCheck Award dla polskich hoteli

Po raz dziewiąty wręczono wyróżnienia dla hoteli najlepiej ocenianych przez użytkowników portalu HolidayCheck. W tym roku zadecydowali oni o przyznaniu nagród HolidayCheck Award 389 hotelom, w tym dziewięciu z Polski.Aby znaleźć się w gronie hoteli wyróżnionych HolidayCheck Award 2014, hotele musiały zebrać co najmniej 40 recenzji w ciągu ostatnich 12 miesięcy i uzyskać od oceniających stopień rekomendacji na poziomie minimum 90 proc. oraz ocenę minimum 5 w 6-stopniowej skali. Ceremonia rozdania nagród odbyła się w Berlinie tuż przed targami ITB. Spośród polskich hoteli użytkownicy HolidayCheck za najlepszy uznali hotel Artus Prestige Spa z Karpacza.

– Tytuł jest przede wszystkim wielką nagrodą właśnie dlatego, że został przyznany przez samych gości. Ta nagroda to dowód na to, że idziemy w dobrym kierunku, a goście to dostrzegają – powiedziała Barbara Bronicka Jaskólska, dyrektor hotelu Karpacz. – Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Dlatego wspólnie analizujemy i wyciągamy wnioski oraz staramy się korygować to, co gościom może przeszkadzać. Wiemy, że goście widzą więcej niż my, dlatego cenimy sobie wszystkie spostrzeżenia.

Nagrodzone hotele z Polski: w kategorii Numer 1 w kraju – Hotel Artus (Karpacz); w kategorii Dla rodziny – Primavera Conference & SPA (Jastrzębia Góra) oraz Sofitel Warsaw Victoria; w kategorii Zwiedzanie miast – Hilton Warsaw Hotel; w kategorii Dla Par – Oasis Resort & Spa (Rewal), InterContinental Warszawa, Sand Hotel (Kołobrzeg), Leda Spa (Kołobrzeg), Hotel Podewils Zamek (Krąg). W tym roku po raz pierwszy uhonorowano także podczas ceremonii najaktywniejszych członków społeczności HolidayCheck. Użytkownicy, którzy mogą poszczycić się największą liczbą opisanych na HolidayCheck doświadczeń z podróży, byli honorowymi gośćmi gali i za swój wkład we wzbogacanie treści portalu otrzymali nagrody w postaci bonów na wycieczki. Obecność na gali samych opiniodawców miała podkreślić fakt, że portal tworzony jest przez i dla turystów. HolidayCheck należy do spółki Tomorrow Focus AG, wiodącego dostawcy mediów cyfrowych w Niemczech. Główna siedziba firmy mieści się w Szwajcarii. HolidayCheck jest największą europejską niezależną platformą społecznościową dotyczącą podróży. Baza portalu to ponad 10 mln opinii, zdjęć oraz materiałów wideo zamieszczonych przez użytkowników. Na portalu znajduje się wyszukiwarka i porównywarka cenowa ofert wyjazdów

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *