4-gwiazdkowy hotel przy Piotrkowskiej

W Łodzi u zbiegu ulic Piotrkowskiej i Radwańskiej powstaje
4-gwiazdkowy hotel. Do użytku oddany ma być pod koniec tego roku. Do dyspozycji gości w hotelu będzie 128 pokoi. Nie wybrano jeszcze marki, pod którą będzie działał.

- Piętra, na których znajdują się pokoje, są już gotowe - poinformował Marek Zyga, właściciel firmy będącej głównym wykonawcą inwestycji "Express Ilustrowany". Dokończenia wymagają jeszcze tzw. pomieszczenia wspólne, recepcja oraz sale konferencyjne i bankietowe. Inwestor postanowił je przebudować. Trwa wybór marki hotelu. - Prowadzimy negocjacje z jedną z międzynarodowych sieci hotelowych - powiedziała "EI" Phil Sweeney, przedstawicielka irlandzkiego inwestora. - Nazwa sieci zostanie ogłoszona w najbliższych tygodniach.
W maju wystartował w Łodzi inny hotel 4-gwiazdkowy andelŐs, który dysponuje 278 pokojami, o czym informowaliśmy w ubiegłym numerze. Obiekt Warimpeksu znajduje się na terenie kompleksu handlowo-kulturalnego Manufaktura w budynku dawnej przędzalni. Tylko te dwa hotele powiększą bazę noclegową w Łodzi o ponad pół tysiąca miejsc.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *