Luksus w Gdyni

Luksusowy hotel na 300 pokoi z największą w mieście salą konferencyjną na 1,5 tys. osób,
ponad 100 mln zł na inwestycję w obiekt z dużym ośrodkiem SPA i otwarcie na wiosnę 2012 roku - takie plany ma biznesmen Dariusz Guzek budujący hotel na Polance Redłowskiej w Gdyni.

Guzek, który jest właścicielem hotelu Velaves SPA & Resort we Władysławowie, odkupił prawa do budowy hotelu od firmy Echo Investment i zdecydował się zmienić koncepcję gmachu. Nowa bryła hotelu ma być w pełni przeszklona i wykonana z materiału, który inaczej odbija intensywne promienie słoneczne, a w inny sposób światło w zachmurzony dzień czy podczas ulewy, dzięki czemu elewacja będzie wyglądała każdego dnia inaczej w zależności od pory roku. Projekt nadzoruje firma Coplan Polska. W celu sprawdzenia wszystkich możliwości odpowiedniego zarządzania przyszłą inwestycją, inwestor zlecił opracowanie studium wykonalności firmie Colliers International, które pozwoliło na rozpoczęcie negocjacji z 5-gwiazkowymi operatorami sieciowymi.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *