Choice Hotels partnerem nowej usługi TripAdvisor

Choice Hotels International jest pierwszą siecią na świecie, której goście będą mogli korzystać z aplikacji mobilnej TripAdvisor Instant Booking, która umożliwia rezerwowanie hoteli za pomocą urządzeń mobilnych bezpośrednio ze strony TripAdvisor.

Zamiast, jak miało to miejsce dotychczas, przekierowywać użytkowników na stronę internetową Choice Hotels, aplikacja TripAdvisor Instant Booking umożliwi rezerwację bezpośrednio z poziomu platformy, bez konieczności opuszczania interfejsu TripAdvisor. Po zakończeniu rezerwacji, goście otrzymają numer potwierdzenia Choice Hotels i e-mail, tak samo jak przy rezerwacji dokonanej przez ChoiceHotels. com lub telefonicznie. Wszelkie zapytania dotyczące obsługi będą, jak przy standardowej rezerwacji, obsługiwane przez hotele, w których dana rezerwacja została dokonana. W fazie testowej aplikacja TripAdvisor Instant Booking będzie na razie dostępna tylko w

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *