Najdziwniejsze zachcianki hotelowych gości

Zdechłe myszy, kozie dzwoneczki ułatwiające zaśnięcie i 16 poduszek dla jednego gościa, to tylko niektóre z dziwacznych próśb, z jakimi miał okazję spotkać się personel międzynarodowych hoteli – wynika z badania przeprowadzonego przez wyszukiwarkę hoteli Skyscanner.

Najwięcej niecodziennych uwag dotyczy jedzenia. Obsłudze zgłaszane były takie wnioski jak zapewnienie 15 ogórków dziennie czy dostarczanie do pokoju szklanki wody, punktualnie co godzinę przez całą noc. Dziwne wymagania, które stale pojawiają się na liście niezwykłych próśb gości hotelowych, dotyczą także łazienek. Niektórzy turyści życzą sobie kąpieli w miodzie lub mleku czekoladowym. Jeden z gości poprosił także o to, by w jego toalecie płynęła woda mineralna. Badanie przeprowadzone z udziałem 400 pracowników hoteli z całego świata ujawniło także niecodzienne skargi gości. Wśród nich m.in. zażalenie na zbyt białe prześcieradła czy niezadowolenie psa z pobytu.

Najbardziej niecodzienne prośby ujawnione przez obsługę hoteli:
1. Szklanka wody podawana co godzinę w ciągu nocy
2. 15 ogórków dziennie
3. Toaleta wypełniona wodą mineralną
4. Kąpiel w miodzie
5. Dźwięk dzwoneczków (takich, jakie zwykle zakłada się kozom) ułatwiający zasypianie
6. Wyłącznie prawe udka kurczaka
7. Zdechła mysz
8. Kąpiel w mleku czekoladowym
9. 16 poduszek (dla jednego gościa)
10. Zupa z

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *