Najprostszy sposób, w jaki Klienci firmy RATIONAL znajdują odpowiedniego dealera

Każdy, kto jest zainteresowany produktami i usługami firmy RATIONAL i szuka odpowiedniego specjalistycznego sprzedawcy, może go znaleźć pod linkiem: http://www.rational-online.com/pl/service/rational_dealer/index.html

Wpisując miejscowość albo kod pocztowy klienci i osoby zainteresowane mogą wyświetlić listę wszystkich sprzedawców w swojej okolicy. Za pomocą odpowiednich symboli udzielana jest informacja, jakie dealer oferuje usługi.

„Chcielibyśmy, aby nasi klienci mieli rzetelne i pełne informacje, gdzie mogą nabywać nasze produkty i korzystać z naszych usług”, mówi Maciej Wroński, Dyrektor Zarządzający w firmie RATIONAL. Jako producent urządzeń gastronomicznych, firma od dawna sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem handlu specjalistycznego, od początku służy jednak swoim klientom pomocą. „A więc także wtedy, gdy chodzi o znalezienie odpowiedniego sprzedawcy”, dodaje Maciej Wroński.

Na nowej stronie internetowej klienci widzą na przykład, czy dany dealer oferuje wszystkie produkty firmy RATIONAL. Można również szybko ustalić, czy organizuje także pokazy RATIONAL CookingLive albo seminaria Academy RATIONAL. Strona internetowa udzieli także informacji, czy dealer uczestniczy w promocjach i akcjach specjalnych firmy RATIONAL.

„W zależności od tego, czego potrzebuje klient, dowie się u nas, gdzie może to uzyskać”, mówi Maciej Wroński i dodaje: „Tym, kto na przykład potrzebuje profesjonalnego wsparcia przy opracowaniu technologii kuchni, dobrze zajmie się dealer, który wyspecjalizował się w zakresie projektowania idoradztwa”.

W zakresie części zamiennych oraz przy pytaniach natury technicznej, najlepszym wyjściem dla klienta jest zwrócenie się bezpośrednio do Partnera Serwisowego RATIONAL. „Nasi partnerzy serwisowi posiadają szeroką wiedzę techniczną, mogą konserwować urządzenia i dokonywać wszelkich prac służących utrzymaniu ich w działaniu, posiadają niezbędne części zamienne w swoich magazynach ”, mówi Maciej Wroński.

Szczegółowe informacje na temat Partnerów Serwisowych firma RATIONAL oferuje pod adresem:

http://www.rationalonline.com/pl/service/rational_service_partners/index.html


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.